Socialinės inžinerijos simuliacija

Patikrinamas įmonės darbuotojų kibernetinis saugumo budrumas, pvz. siunčiamas padirbtas el. laiškas ir fiksuojama kaip darbuotojai reaguoja į tai.

TOP

Saugumo auditas

IT infrastruktūros kibernetinio saugumo pažeidžiamumų skenavimas, techninės ir programinės įrangos saugios konfigūracijos auditas.

Rekomenduojama

Saugi IT aplinka

Kibernetinio saugumo įrankių pritaikymas pagal kliento poreikį. Kliento IT aplinkos įvertinimas kibernetinio saugumo atžvilgiu.

Aktualu

Svetainių kūrimas

Administravimas ir šiuolaikiškų, modernių bei saugių svetainių sukūrimas. Naudojamos populiariausios technologijos - WordPress, HTML. Darbų pvz. patroller.lt, jurmita.lt

Nuo 300 eur.

IT ir saugumo sprendimai

Lankstus prisitaikymas prie kintančių kliento poreikių, atsinaujinančių technologijų ir vyraujančių kibernetinių grėsmių. Siekiama efektyviai išnaudoti turimus kliento resursus, pritaikant šiuolaikiškus ir saugius sprendimus.

Dokumentacija

IT ir kibernetinio saugumo nuostatų parengimas, rekomendacijos. Reikiamos dokumentacijos bei techninių specifikacijų parengimas, praktikoje pasiteisinusios rekomendacijos.

Konsultavimas

Konsultacijos techninės, programinės įrangos ir kibernetinio saugumo klausimais. Profesionaliai ir greitai sprendžiami iškilę nesklandumai, pateikiamos rekomendacijos.

Nemokamai*

Išmanūs įrenginiai

Nepavyksta prijungti ar sukonfigūruoti išmanaus siurblio ir pan.? Kreipkitės, problema bus išpręsta ir suteikta reikiama konsultacija.

Nuolaida %

Mokymai

Nuotoliniai kibernetinio saugumo mokymai pradedantiesiems.

Pokalbis telefonu

I - V 8:00 – 20:00

+37061338799

Pokalbis internetu

I-VII 8:00 – 20:00

Pradėti pokalbį

Turite klausimų? Užpildykite užklausos formą ir gaukite atsakymą per 1 d.d.